Web Sitesi

Size Özel ve Özgün Tasarım

Yazılımın yada sitenin logosu, bannerı, renkleri, içeriği tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda tasarlanan, başka bir benzeri olmayan web sitesi yada yazılımıdır.

Web Sitesi

Mobil Cihazlarla Uyumlu

Yazılımın yada sitenin Televizyon, Projeksiyon, Bilgisayar, tablet ve telefonda çalışabilir olmasıdır.

Web Sitesi

SEO Yapısına Uygunluk

Web sitesinin Google'nın arama motorlarına uyumlu olmasıdır. Bu uyum sitenizin Google aramalarında bulunmasını kolaylaştırır. Sitenizin aramalarda ilk sıralarda gözükmesini sağlar. Bu da daha çok müşteriye/kullanıcıya ulaşmanıza sebeb olur

Web Sitesi

Güvenli Web Sitesi/Yazılımı(SSL)

SSL'in açılımı Secure Sockets Layer (güvenli giriş katmanı) dır. SSL, server ile kullanıcı iletişimi esnasında verilerin şifrelenerek yapılması işlemidir. Kullanıcılarınızın verilerinin kötü niyetli kişilerin eline geçmesini engeller.

Web Sitesi

Tüm Tarayıcılarla Uyumlu

Web sitesinin yada yazılımın Crome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera, Safari gibi tarayıcılarda görüntüsünün ve yaptığı işin düzgün ve stabil çalışmasıdır.

Web Sitesi

Logo Tasarımı

İş yerinizin ismine, çalışma amacına ve renklerine uygun, size özel tasarımlar.

Web Sitesi

Admin Paneli

Web sitenizi yada yazılımınızı kendinizin yönetebileceği, düzenleyebileceği çalışanlarınızı yada üyelerinizi yetkilendirip - kontrol edebileceğiniz size özel sayfalardır.

Web Sitesi

Sınırsız Destek Hizmeti

Web sitenizi yada yazılımınızı teslim ettikten sonra personelinize gerekli eğitimi veriyoruz. Personeliniz bir sorun yaşadığında telefonla, uzaktan bağlantıyla yada yerinde sorunu çözüyoruz. Bu desteğimiz ilk 1 sene için geçerlidir.

Web Sitesi

Web Sitenizi Google Ekliyoruz

Web sitenizi Google'nın veritabanına kaydettirme işlemidir. Kayıt işleminden sonra Google sitenizle ilgili kayıtları tutmaya başlar. Hangi zaman aralığında kaç kere tıklandınız. Kullanıcılar ençok hangi sayfanızı ziyaret ediyor gibi. Bu da işinizi düzeltmek yada büyütmek için size ip uçları sağlar.

Web Sitesi

Web Sitenizi GoogleMaps' e Ekliyoruz

İşletmenizin iletişim bilgileri ve adresini GoogleMaps'e eklemek size ulaşımı kolaylaştıracaktır. Müşterilerinizin doğrudan işletmenizle iletişime geçmesini sağlar.

Blog Sitesi

Blog Türü Sayfa Yapımı

Blog sayfaları belli bir konuda yazıların yazıldığı, ürün tanıtımlarının yapıldığı, takipçisi olan web siteleridir. Blog sayfaları düzgün içerik ve devamlılıkla devam ederse aynı zamanda sahibine güzel kazanç sağlayan bir iş koluda olabilir.

Web Sitesi

Esnaf/Kobi Web Sitesi

Bakkal, market, berber, pastane, cafe, manav, lokanta, cep telefoncu, .... kısacası esnafa yönelik sitedir. Amaç işyerinin tanıtımıdır. İletişim bilgileri ve ürünleri ön planda tutulur. Anasayfa, Ürünler, Referanslar, Hakkımızda ve iletişim sayfalarından oluşur.

Web Sitesi

Sosyal Medya Hesaplarının Banner ve Logo Tasarımı

İş yerinizin sosyal medya hesaplarını etkili kullanmanız işinizin büyümesine, daha çok kişiye ulaşmanızı sağlar. Sosyal medya hesaplarınızın logo, banner ve kullanılan diğer görselleri ne kadar göze hitap ederse müşterilerinizin o kadar dikkatini çeker. Bu görselleri profesyonel tasarımcılarımızla sizin için yapabiliriz.

Web Sitesi

Sosyal Medya Hesaplarınızın Yönetimi

Müşteri yada kullanıcılara ulaşmanın bir yoluda sosyal medya hesaplarıdır. Sosyal medya hesaplarınıza vakit ayıramıyorsanız, biz sizin adınıza bu hesapları yönetiriz.

Yazilim

İhtiyacınıza Uygun Program Yazımı

İş yerinizde iş gücü kaybına sebeb olan yada hata yapılmasını istemediğiniz işleri sizin için yapan yazılımları yazıyoruz. Bu tür yazılımlara harcanan maliyet, yazılımın büyüklüğüne bağlı olarak kendini belli bir süre sonra amorti eder.

Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi/Yazılımı Yapımı

İşletmenizin ihtiyacını karşılayacak, iş gücünü azaltacak, hataları ortadan kaldıracak yazılım yada web sitesini sizler için hazırlayıp kullanımınıza sunuyoruz.

Web Sitesi

İş Takibi Web Sitesi/Yazılımı Yapımı

Çalışanlarınıza görevler verebileceğiniz, görevin başlangıç ve bitiş zamanlarını belirleyebileceğiniz, birbirine bağlantılı işlerde farklı ekiplerin birbirini takip etmesini sağlayabileceğiniz, kimin ne kadar iş çıkardığını net bir şekilde göreceğiniz ..... web sitesi yada yazılımlardır.

Markalasma

Sizi Bir Marka Yaparız

Logonuzu, renklerinizi, sosyal medya hesaplarınızı, web sitenizi, sosyal medya reklamlarınızı, broşür ve afişlerinizi tasarlar ve yaparız. Bir markanın sıfırdan oluşmasını sağlarız.